V Powiatowy Przegląd Piosenki „Zaśpiewaj mi …”

V Powiatowy Przegląd Piosenki
„Zaśpiewaj mi …” przeszedł do historii.

Do V Powiatowego Przeglądu Piosenki „Zaśpiewaj mi …” wpłynęły zgłoszenia
z następujących placówek:
1. Przedszkole Nr 5 – Lidzbark Warmiński
2. Przedszkole Niepubliczne „Miś” – Lidzbark Warmiński
3. Przedszkole Niepubliczne „Puchatek” – Lidzbark Warmiński
4. Zespół Szkolno-Przedszkolny Przedszkole nr 6 – Lidzbark Warmiński
5. Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Balbina” – Krekole
6. Szkoła Podstawowa nr 1 – Lidzbark Warmiński
7. Szkoła Podstawowa nr 3 – Lidzbark Warmiński
8. Szkoła Podstawowa – Kraszewo
9. Zespół Szkół w Lubominie Filia w Rogiedlach
10. Szkoła Podstawowa nr 4 – Orneta
11. Niepubliczna Szkoła Podstawowa – Krekole
12. Młodzieżowy Dom Kultury – Lidzbark Warmiński

Do konkursu przystąpiło 33 uczestników.
Jury w składzie:
1. Bartłomiej Zdanowicz – wokalista, kierownik Domu Środowisk Twórczych
w Lidzbarku Warmińskim
2. Robert Zwierzyński – muzyk i nauczyciel Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego
w Lidzbarku Warmińskim
3. Łukasz Szymański – kierownik muzyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Perła Warmii”
w Lidzbarskim Domu Kultury

po wysłuchaniu zaprezentowanych piosenek dziecięcych przyznało:

W I kategorii wiekowej – przedszkola

I MIEJSCE: Natalia Gnat – Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim

II MIEJSCE: Inga Krokowska – Przedszkole nr 5 „Piąteczka” w Lidzbarku Warmińskim

III MIEJSCE: Aleksandra Kozieł – Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim

WYRÓŻNIENIE: Tymoteusz Rysik – ZSP Przedszkole nr 6 w Lidzbarku Warmińskim

WYRÓŻNIENIE: Kinga Cyrankowska – ZSP Przedszkole nr 6 w Lidzbarku Warmińskim

WYRÓŻNIENIE: Alicja Aramowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kraszewie

W II kategorii wiekowej – klasy I – III (szkoły podstawowe):

I MIEJSCE: Gabriela Rembacz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kraszewie

II MIEJSCE: Olaf Wiśniewski – Szkoła Podstawowa w Rogiedlach

III MIEJSCE: Wiktoria Głuchowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lidzbarku Warmińskim

WYRÓŻNIENIE: Hanna Hatlińska – Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim

WYRÓŻNIENIE: Aleksandra Grzelak –Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krekolach

WYRÓŻNIENIE: Wojciech Sytczyk – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, życzymy sukcesów nie tylko na scenie i zapraszamy na kolejne konkursy w Młodzieżowym Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim