V Regionalny Konkurs Piosenki Polskiej w Lidzbarku Warmińskim

V Regionalny Konkurs Piosenki Polskiej

V Regionalny Konkurs Piosenki Polskiej „Śpiewający Kormoran” z udziałem reprezentantów powiatu lidzbarskiego.

Uzdolnieni i nagrodzeni w regionie warmińsko – mazurskim wychowankowie z Młodzieżowego Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim

Dnia 28 kwietnia 2017r. uczestnicy, pracowni wokalnej prowadzonej przez Małgorzatę Habudę oraz pracowni muzycznej pana Edwarda Chrostka z Młodzieżowego Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim, wzięli udział w V Regionalnym Konkursie Piosenki Polskiej „Śpiewający Kormoran” w Wilkasach.
W tegorocznej edycji przeglądu nie zabrakło sukcesów naszych młodych wokalistów. W najmłodszej kategorii wyróżnienia otrzymały: Natalia Gnat i Aleksandra Kozieł. W kategorii klas gimnazjalnych wyróżniono Julię Zielińską, zaś Wiktoria Głodowska zdobyła „Kormorana Gracji”. W kategorii Open wyróżnienie uzyskał Mateusz Czerniewicz. Największym sukcesem był występ zespołu WILD, który piosenką „Ewrybadyczna” wyśpiewał I miejsce.
Wszystkim uczestnikom, zarówno wokalistom jak
i instrumentalistom gorąco gratulujemy sukcesów, życząc im wielu kolejnych, które dzięki wspólnym działaniom z nauczycielami placówki systematycznie promują nasz powiat w regionie.