Wyniki II Wojewódzkiego Konkursu Tańca „Każdy Tańczyć Może” ONLINE

Do II Wojewódzkiego Konkursu Tańca „Każdy Tańczyć Może” ONLINE Lidzbark Warmiński 2023 zgłosiło się 53 uczestników.

Jury w składzie:
1. Agnieszka Wienskiewicz – nauczyciel wychowania fizycznego, zawodniczka i instruktorka pole sport, Mistrzyni Polski w duecie ipsf pole sport
2. Joanna Nowak – dyplomowany instruktor tańca współczesnego – Warszawa
3. Katarzyna Zyborowicz-Malewicka – instruktor tańca towarzyskiego – Olsztyn

po dokonaniu oceny nadesłanych układów tanecznych postanowiło przyznać:

1. W kategorii soliści:
do lat 8

I MIEJSCE: Amelia Baraniak – Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński

12 – 15 lat

I MIEJSCE: Zuza Kobuszewska – Moving Art Mobilna Szkoła Tańca Bartoszyce/ Górowo
Iławeckie

II MIEJSCE: Natalia Narkiewicz – Moving Art Mobilna Szkoła Tańca Bartoszyce/ Górowo
Iławeckie

III MIEJSCE: Wiktoria Figas – Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński

16 + lat

I MIEJSCE: Zosia Sienkiewicz – Moving Art Mobilna Szkoła Tańca Bartoszyce/ Górowo
Iławeckie

II MIEJSCE: Zuza Murawska – Moving Art Mobilna Szkoła Tańca Bartoszyce/ Górowo
Iławeckie

III MIEJSCE: Karolina Wajda – Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński

2. W kategorii formacje:
do 8 lat:

I MIEJSCE: Duet „Super Gwiazdeczki” – Przedszkole nr 5 „Piąteczka” Lidzbark
Warmiński

II MIEJSCE: Just Dance Kids – Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński

III MIEJSCE: Balecik – Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński

12 – 15 lat

I MIEJSCE: Duet Natalia Narkiewicz i Zuza Kobuszewska – Moving Art Mobilna Szkoła
Tańca Bartoszyce/ Górowo Iławeckie

II MIEJSCE: PRIMA – Młodzieżowy Dom Kultury Bartoszyce

III MIEJSCE: PRIMA FUSION – Młodzieżowy Dom Kultury Bartoszyce

16 + lat

I MIEJSCE: ARGEN QUEIT SREBRNA CISZA – Pałac Młodzieży Olsztyn

II MIEJSCE: FITNES GIRLS – Zespół Szkół Zawodowych Lidzbark Warmiński

3. W kategorii HIP – HOP
Soliści

I MIEJSCE: Wiktoria Kuźniewicz – Moving Art Mobilna Szkoła Tańca Bartoszyce/ Górowo
Iławeckie

II MIEJSCE: Ola Żukowska – Moving Art Mobilna Szkoła Tańca Bartoszyce/ Górowo
Iławeckie

III MIEJSCE: Dominika Likszo – Moving Art Mobilna Szkoła Tańca Bartoszyce/ Górowo
Iławeckie

GRATULACJE!

PROTOKÓŁ KONKURS TANECZNY 2023