"Jest taki dzień..."

“Jest taki dzień…”

Pod takim tytułem 11 grudnia 2014r. w Młodzieżowym Domu Kultury
im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim, odbyło się spotkanie z cyklu “Szanujmy wspomnienia”, z rodzicami uczestników zajęć.

“W zabieganym świecie i codzienności zwykłych spraw warto było oddać się atmosferze jaka panowała podczas tego wieczoru, bowiem w najpiękniejszym okresie w roku w obecności rodziców, uczestników i nauczycieli, gwiazdy zaszumiały melodię, struny dźwiękiem się rozsnuły a my dotknięci dźwiękami, staliśmy się wspólną kolędą.” – Anna Wiatrak

Atmosferę grudniowego koncertu podkreślały kolędy i pastorałki wykonywane przez uczestników pracowni wokalnej Pani Małgorzaty Habudy. W świąteczny nastrój wprowadzały emanujące ciepłem teksty w wykonaniu młodych aktorów – Magdy Kacprowicz i Natalii Sienkiewicz z pracowni teatralnej Pani Anny Wiatrak. Pobudzały one słuchaczy do refleksji nad magią Świąt Bożego Narodzenia.
Nie zabrakło też Mikołaja (Alan Gąsowski – pr. teatralna), który w towarzystwie Śnieżynki (Sylwii Mieczkowskiej – pr. teatralna) obdarował zebranych gości drobnymi słodkimi upominkami.
Ten rodzaj wspólnego spędzania wolnego czasu kultywuje tradycje, dodaje wiary w drugiego człowieka oraz buduje międzypokoleniowe więzi.
Serdecznie dziękujemy.

FOTORELACJA

"Jest taki dzień..." z cyklu "Szanujmy Wspomnienia" „Jest taki dzień…” z cyklu “Szanujmy Wspomnienia”»