Wyniki III Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego “Z pamiętnika mojego smartfona” 2022

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu III Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego “Z pamiętnika mojego smartfona” 2022. Protokół konkursowy Serdecznie gratulujemy Laureatom i Wyróżnionym. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za zainteresowanie konkursem i przesłanie wielu wspaniałych, inspirujących fotografii. Gorąco zachęcamy do udziału i próbowania swoich sił w kolejnych edycjach konkursu. ____ GALERIA LAUREATÓW:  

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Skarby mojego powiatu”

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Skarby mojego powiatu” z tegorocznym tematem przewodnim „Mój powiat w zimowej szacie”. Zachęcamy do spędzania wolnego czasu aktywnie i obserwacji zmieniającej się przyrody, dostrzegania zjawisk i zdarzeń jakie zachodzą zimą w Waszej miejscowości i powiecie. Pokażcie nam piękno otaczających Was zimowych krajobrazów, zimową ciszę […]

WIRTUALNY TOMIK WIERSZY

„WIRTUALNY TOMIK WIERSZY” – poetycki zbiór Waszych  wierszy tworzonych podczas kwarantanny. Publikowanie na stronach internetowych MDK. Autorskie wiersze będą  inspiracją do ekspresji malarskich uczestników pracowni plastycznych MDK (bezterminowo, wyślij wiersz lub krótką rymowankę na nasz adres e-mail mdklidzbarkwarm@tlen.pl)