„Łańcuch pokoleń Ireny Kwinto”

Imieniny u Ireny

z cyklu “Szanujmy Wspomnienia”W Młodzieżowym Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim od kilku lat na dobre zagościła impreza cykliczna z cyklu „Szanujmy wspomnienia”. We wrześniu odbywa się koncert pod hasłem ”Imieniny u Ireny”.

Tym razem, 25 września 2015 r., pracownia teatralna zamieniła się w tętniącą muzyką i poezją oazę melancholii. Zaproszeni goście mogli
się oddać chwili jesiennej nostalgii podczas prezentacji autorskich wierszy Anny Wiatrak przeplatanych dźwiękami sentymentalnych piosenek w wykonaniu uczestników pracowni wokalnej Małgorzaty Habudy. Kameralna atmosfera popołudniowego spotkania z byłymi pracownikami Młodzieżowego Domu Kultury sprzyjała snuciu wspomnień i planów związanych z działalnością placówki.

Łańcuchem pokoleń, jak przystało na spadkobierców marzeń Ireny Kwinto, kontynuujemy przynależność do tego co nam bliskie, bo nasze, warmińskie. Do miejsca, w którym zarówno pracownicy jak i uczestnicy, z osobistym zaangażowaniem pielęgnują schedę naszej patronki dzieląc się pasją i przekazując innym niezapomniane, artystyczne doznania.


« Powrót